Hiiumaa 24. lahtised esivõistlused

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa 24. lahtised esivõistlused vene kabes

Nr.Võistleja123456789KokkuKoht
1Ants Talumaa0021001047.–8.
2Arvo Rist21202121114.
3Andrus Tull21212221131.-2.
4Marge Joarand0000011029.
5Uno Plakk12121221123.
6Ivo Vana2002101066.
7Paul Antsaar2101021075.
8Jaan Truu1001011047.-8.
9Raivo Rist21121222131.–2.

Juhend

Aeg ja koht
Võistlus toimub laupäeval, 12. juulil 2008 Hiiumaal Kärdlas. Loosimine toimub ja I voor algab kell 13 Kärdla Kultuurimaja keldrisaalis (Keskväljaku ääres, Rookopli 16).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Noored võistlevad täiskasvanutega ühises arvestuses.
Süsteem
Süsteem ja mõtlemisaeg valitakse sõltuvalt osalejate arvust. Võistlused on individuaalsed, eraldi meestele ja naistele. 10 ja vähema võistleja puhul toimub turniir. Kui naiskabetajaid on 1–3, mängivad nad meeste hulgas. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Majandamine
Lähetusega seotud kulud kannab lähetav organisatsioon või võistleja. Turniiri osavõtumaks on 10 krooni.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Info
Teavet võistluste kohta saab telefonilt 46 91880 (Arvo Rist) või Hiiumaa Spordiliidust, Leigri väljak 11, Kärdla 92401, telefon 46 31244 (Helen Mast).
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00 ja Haapsalust 9.35. Praam väljub Rohukülast 10.30 ja autobuss saabub Kärdlasse 12.40. Tagasisõiduga kiirustajad jõuavad soovi korral kell 18.30 väljuvale praamile.
Personaalsed tööriistad
Üldandmed
Foorumid