Mõttemängude festival 2005 - male

Allikas: Kabeliit

2005. aasta mõttemängude festivali noortele maleturniir toimus 28. ja 29. juulil 2005 Tallinna Malemajas.

Peetakse individuaal-võistkondlik turniir kolmes vanuseklassis: sündinud 1987–1990, 1991–1994 ning 1995 ja hiljem. Mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis mõtlemisajaga 30 minutit partiile mõlemale vastasele. Võistkonda kuulub 2 võistlejat, kes peavad kuuluma samasse vanuseklassi.

Noorem vanuseklass pidas eraldi turniiri ja kaks vanemat vanuseklassi pidasid ühise turniiri.

Sisukord

1995 ja hiljem sündinud

KohtNimiRtgPunkte1234567Koef.
1Maksim Savenko1552620:112:16:14:19:12:08:133
2Maksim Mihhaljuk65:032:135:113:114:11:14:127
3Ilja Prihhodko5.56:039:112:120:111:=21:15:126
4Georgi Abozenko139450:128:115:11:07:19:12:032½
5Pavel Uibukant52:134:122:19:017:17:13:031½
6Aleksandr Aid128253:118:11:015:18:017:116:132½
7Pjotr Volostnõhh1410519:123:18:111:14:05:012:131
8Georg Nero1272513:131:17:027:16:111:11:030
9Rasmus Kaarel Kilp532:121:125:15:11:04:014:128
10Artur Reinpõld512:020:037:135:129:125:121:121
11Aleksandr Mednikov4.535:136:126:17:03:=8:023:126
12Tõnis Barške1302410:11:03:026:115:113:17:032
13Veronika Vaštšetško135548:037:128:12:019:+12:033:126½
14Artjom Petškurov427:126:041:116:12:022:19:025
15Vladislav Rjurik423:122:14:06:012:037:125:125½
16Marian Haitov424:125:018:114:026:120:16:025½
17Georgi Malaštšenko421:024:133:125:15:06:030:124½
18Ilja Samoilov1215439:16:016:022:034:138:128:120
19Kriss Pärtel47:033:039:131:113:-36:127:119
20Aleksei Ivanov3.51:010:136:13:027:116:022:=29
21Arseni Stepanov3.517:19:034:130:123:=3:010:028½
22Anastassia Aulova3.540:115:05:018:130:114:020:=25½
23Artur Daniel3.515:07:040:136:121:=29:111:024
24Maksim Šaripov3.516:017:029:00:133:=34:138:120½
25Irina Šeršukova1340330:116:19:017:028:110:015:028
26Ksenja Sokolova329:114:111:012:016:028:037:124½
27Anastassia Zahharova314:029:138:18:020:032:119:023½
28Georgi Plehhanov341:14:013:033:125:026:118:020½
29Danielle Luks326:027:024:141:110:023:035:120
30Juri Ponomarenko325:040:131:121:022:035:117:021
31Maksim Smurov1231337:18:030:019:038:041:136:118½
32Jograf Juhan Siim2.59:02:00:134:=37:027:041:122½
33Anastassia Sokolova13362.534:019:117:028:024:=40:+13:022½
34Valeria Lebedeva2.533:15:021:032:=18:024:039:120
35Artjom Troitski211:038:12:010:039:130:029:023½
36Anton Štolf238:111:020:023:041:119:031:021
37Nikita Kovalenko231:013:010:039:132:115:026:021
38Aleksei Jurin236:035:027:040:+31:118:024:019
39Sofia Fukson118:03:019:037:035:00:134:024
40Mihkel Pugri122:030:023:038:-0:133:-0:020½
41Anastassia Tsihhotskaja128:00:114:029:036:031:032:020½

Võistkondlik arvestus

KohtNimiPunkteKoosseis
1Malemaja-111Maksim Savenko, Pjotr Volostnõhh
2TTMKK10Georg Abozenko, Georg Nero
3Vabaettur-19,5Maksim Mihhaljuk, Artur Daniel
4Tartu9Artur Reinpõld, Kriss Pärtel
5PK8,5Aleksandr Mednikov, Tõnis Barške
6–7Malemaja-48Marian Haitov, Georgi Malaštšenko
6–7Malemaja-28Vladislav Rjurik, Ilja Samoilov
8Malemaja-57,5Artjom Petškurov, Maksim Šaripov
9Haitin7Pavel Uibukant, Nikita Kovalenko
10–12Malemaja-36,5Anastassia Aulova, Irina Šeršukova
10–12Vabaettur-26,5Arseni Stepanov, Maksim Smurov
10–12Malemaja-86,5Veronika Vaštšenko, Valeria Lebedeva
13Rakvere6Aleksander Aid, Mihkel Pugri
14–15Fomina-25,5Juri Ponomarenko, Jograf Juhan Siim
14–15Malemaja-75,5Ksenja ja Anastassia Sokolova
16Malemaja-65Georgi Plehhanov, Aleksei Jurin
17Malemaja-94,5Aleksei Ivanov, Anastassia Tsihhotskaja
18Fomina-14Anastassia Zahharova, Sofia Fukson

1987–1990 ning 1991–1994 sündinud

KohtNimiRtgPunkte1234567Koef.
1Tarmo Tuul64:=24:115:15:18:17:13:=
2Mikk Espenberg617:115:16:13:021:+4:19:1
3Dmitri Šendõrev5.512:18:17:12:14:05:11:=
4Karl Jüriloo5.51:=12:111:114:13:12:010:1
5Aleksei Gornoi59:114:110:11:06:13:011:1
6Ivan Zubarev50:121:12:023:15:015:17:1
7Darja Dmitrenko420:111:13:013:110:11:06:0
8Risto Tenno1273418:13:013:119:11:011:016:1
9Uku-Erik Tropp45:00:114:012:119:118:12:0
10Filipp Akimov416:123:15:021:17:014:14:0
11Maksim Rõtšagov1600425:17:04:020:122:18:15:0
12Maksim Budnitski43:04:016:19:020:122:114:1
13Kirill Nessin421:025:18:07:024:119:118:1
14Deniss Potapenko1405322:15:09:14:023:+10:012:0
15Aleksandr Nartov1480319:12:01:017:118:06:024:1
16Liselle Luks310:019:012:00:117:121:+8:0
17Madis Teinemaa32:018:00:115:016:023:+22:1
18Aleksander Leidla38:017:121:025:115:19:013:0
19Vitali Katanikov315:016:122:18:09:013:025:1
20Tõnis Teinemaa37:022:024:111:012:025:10:1
21Raigo Aljand213:16:018:110:02:-16:-23:-
22Lauri Kubre214:020:119:024:111:012:017:0
23Boriss Tsarjov224:110:025:16:014:-17:-21:-
24Eduard Ignahlin123:01:020:022:013:00:115:0
25Fredi Karindi111:013:023:018:00:120:019:0

Võistkondlik arvestus

KohtNimiPunkteKoosseis
1Ams11Mikk Espenberg, Aleksei Gornõi
2TTMKK10Tarmo Tuul, Filipp Akimov
3Vabaettur-119Ivan Zubarev, Maksim Rõtšagov
4–5Fomina-117Kirill Nessin, Aleksandr Nartov
4–5Pk7Uku-Erik Tropp, Liselle Luks
6–8Vabaettur-136Deniss Potapenko, Aleksander Leidla
6–8Fomina-126Maksim Budnitski, Raigo Aljand
6–8Teinemaa6Madis ja Tõnis Teinemaa
9Norra5,5Karl Jüriloo
10Vabaettur-125Vitali Katanikov, Boriss Tsarjov
11Kurdid2Eduard Ignahlin, Fredi Karindi
Personaalsed tööriistad
Üldandmed
Foorumid