Mõttemängude festival 2005 - vene kabe

Allikas: Kabeliit

Mõttemängude festivali noortele vene kabe turniir toimus 26. juulil 2005 Tallinna Malemajas.

Võistlused olid individuaal-võistkondlikud ja peeti kolmes vanuseklassis: sündinud 1987 ja hiljem, 1991 ja hiljem ning 1995 ja hiljem. Mängiti 7 vooru šveitsi süsteemis mõtlemisajaga 15 minutit partiile mõlemale vastasele. Võistkonda kuulus 2 mängijat, kes pidid kuuluma samasse vanuseklassi ja olema samast soost. Autasustatakse kolme parimat võistkonda ja iga vanuseklassi parimaid.

Sisukord

1995 ja hiljem sündinud

KohtNimiVkPunkte1234567Koef.
1.Norman KnjazevL1136:24:25:22:23:19:210:253
2.Tõnis Barške120:27:23:21:04:25:26:257
3.Hendrik Tamm1113:28:22:06:21:17:25:255
4.Karin VoodlaL2915:21:012:113:22:011:29:243
5.Veronika PikkelL4811:210:21:08:27:22:03:055
6.Joanna SildL481:014:29:23:013:28:22:051
7.Marko NõmmL189:22:010:211:25:03:014:246
8.Kristo SakkeusL5714:23:013:15:012:26:015:238
9.Aleksandr Mednikov67:012:26:010:211:21:04:048
10.Helen GorbanL2612:25:07:09:00:215:21:047
11.Andrean SimsonL565:015:214:27:09:04:00:241
12.Aigün SadõhhovaL3610:09:04:115:28:00:213:137
13.Brigitta RoosimaaR43:00:28:14:06:014:012:147
14.Eva-Maria PõrkL348:06:011:00:215:013:27:038
15.Brenda RoosimaaR44:011:00:212:014:210:08:038

Individuaalne arvestus

Poisid: 1. Norman Knjazev, 2. Tõnis Barške, 3. Hendrik Tamm.

Tüdrukud: 1. Karin Voodla, 2. Veronika Pikkel, 3. Joanna Sild.

Võistkondlik arvestus

Poisid
  1. Lasnamäe-1 21 (Norman Knjazev, Marko Nõmm)
  2. Lasnamäe-5 13 (Kristo Sakkeus, Andrean Simson)
Tüdrukud
  1. Lasnamäe-4 16 (Veronika Pikkel, Joanna Sild)
  2. Lasnamäe-2 15 (Karin Voodla, Helen Gorban)
  3. Lasnamäe-3 10 (Aigün Sadõhhova, Eva-Maria Põrk)
  4. Roosimaa 8 (Brigitta ja Brenda Roosimaa)

1987–1990 ja 1991–1994 sündinud

KohtNimiVkPunkte1234567Koef.
1.Anti IngelL4129:22:23:212:05:28:26:255
2.Taavi Ludvi1216:21:015:223:217:26:25:248
3.Eljus ŠipovskiL11013:27:21:04:28:112:29:152
4.Kristiina GuštšinaK-J1010:25:019:23:023:218:212:245
5.Margit ViirmaL198:24:223:26:11:07:22:059
6.Rando KomissarovL18915:225:218:25:112:22:01:052
7.Helina Rajasalu90:23:017:122:211:25:013:246
8.Mark JoaL1885:016:220:213:23:11:011:151
9.Janet Tamm81:015:00:220:210:213:13:149
10.Tõnis TeinemaaT84:014:213:024:29:015:216:241
11.Ksenja Bulgakova812:118:016:225:27:017:28:141
12.Olev AbelKP711:119:224:21:26:03:04:054
13.Oksana FomitšovaK-J73:00:210:28:015:29:17:048
14.Anastassia SmotrovaL2725:010:021:00:220:122:224:234
15.Marianne AsmuL266:09:22:021:213:010:023:248
16.Fredi KarindiK62:08:011:019:224:223:210:045
17.Riivo PartsKP624:223:07:118:22:011:020:144
18.Martin BetlemK622:111:26:017:025:24:019:142
19.Dagmar SeeraKT620:112:04:016:00:225:218:142
20.Madis TeinemaaT619:122:18:09:014:121:217:138
21.Anneli DjakivKT623:024:014:215:022:220:025:229
22.Pavel KornevL4518:120:125:17:021:014:00:239
23.Leila SeidovaL3421:217:25:02:04:016:015:049
24.Teet Ojamets417:021:212:010:016:00:214:040
25.Janne AderL3314:26:022:111:018:019:021:040

Individuaalne arvestus

Poisid 1991–1994: 1. Anti Ingel, 2. Eljus Šipovski, 3. Tõnis Teinemaa.

Tüdrukud 1991–1995: 1. Margit Viirma, 2. Helina Rajasalu, 3. Janet Tamm.

Poisid 1987–1990: 1. Taavi Ludvi, 2. Rando Komissarov, 3. Mark Joa.

Tüdrukud 1987–1990: 1. Kristiina Guštšina, 2. Ksenja Bulgakova, 3. Oksana Fomitšova.

Kuulmispuudega noored: 1. Fredi Karindi, 2. Martin Betlem, 3. Teet Ojamets.

Võistkondlik arvestus

Poisid
  1. Lasnamäe-1 19 (Eljus Šipovski, Margit Viirma)
  2. Lasnamäe-4 17 (Anti Ingel, Pavel Kornev)
  3. Lasnamäe-18 17 (Rando Komissarov, Mark Joa)
  4. Teinemaa 14 (Tõnis ja Madis Teinemaa)
  5. Käru poisid 13 (Olev Abel, Riivo Parts)
  6. Kurdid 12 (Fredi Karindi, Martin Betlem)
Tüdrukud
  1. Kohtla-Järve 17 (Kristiina Guštšina, Oksana Fomitšova)
  2. Lasnamäe-2 13 (Anastassia Smotrova, Marianne Asmu)
  3. Käru tüdrukud 12 (Dagmar Seera, Anneli Djakiv)
  4. Lasnamäe-3 7 (Leila Seidova, Janne Ader)
Personaalsed tööriistad
Üldandmed
Foorumid