Mõttemängude festival 2007 - vene kabe

Allikas: Kabeliit


Mõttemängude festival noortele 2007
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe | Vene kabe | Go | Bridž
Male | Rendžu | Sudoku | Ristsõnad


2007. aasta mõttemängude festivali noortele vene kabe turniir toimus 28. juulil 2007 Tallinna Malemajas.

Turniiritabel
Koht Nimi S/A Riik 1 2 3 4 5 6 7 Punkte S-l Klass
1 Raitis Ozols 1989 Flag of Latvia.png 13/2 15/2 2/1 7/2 11/2 4/1 5/2 12 56 P19
2 Hendrik Tamm 1996 35/2 17/2 1/1 5/0 19/2 15/2 11/2 11 51 P13
3 Eljus Šipovski 1994 30/2 6/0 16/2 17/2 12/2 8/2 4/1 11 51 P13
4 Andrejs Cehanovičs 1992 Flag of Latvia.png 16/2 12/2 5/2 11/1 6/1 1/1 3/1 10 59 P19
5 Anti Ingel 1993 23/2 22/2 4/0 2/2 10/2 6/2 1/0 10 58 P19
6 Oļegs Zaicevs 1989 Flag of Latvia.png 20/2 3/2 7/1 8/2 4/1 5/0 12/2 10 57 P19
7 Nikita Bogdanov 1989 0/2 25/2 6/1 1/0 15/0 13/2 18/2 9 50 P19
8 Margit Viirma 1992 26/2 18/2 11/1 6/0 22/2 3/0 15/2 9 49 T19
9 Martin Betlem 1992 14/2 31/2 12/0 22/0 16/1 23/2 21/2 9 42 P19
10 Norman Knjazev 1995 33/2 11/0 31/2 25/2 5/0 18/1 16/2 9 42 P13
11 Jevgenijs Berčuks 1991 Flag of Latvia.png 24/2 10/2 8/1 4/1 1/0 22/2 2/0 8 57 P19
12 Helina Rajasalu 1993 32/2 4/0 9/2 18/2 3/0 24/2 6/0 8 53 T19
13 Janet Tamm 1994 1/0 34/2 18/0 27/2 17/2 7/0 22/2 8 47 T13
14 Kristjan Risti 1996 9/0 21/1 27/1 20/1 26/1 31/2 24/2 8 41 P13
15 Oksana Fomitšjova 1988 34/2 1/0 24/2 19/1 7/2 2/0 8/0 7 54 T19
16 Joanna Sild 1997 4/0 32/2 3/0 21/2 9/1 19/2 10/0 7 53 T10
17 Olev Abel 1993 19/2 2/0 28/2 3/0 13/0 27/2 20/1 7 50 P19
18 Veronika Pikkel 1997 27/2 8/0 13/2 12/0 31/2 10/1 7/0 7 49 T10
19 Jaan Murumaa 1992 17/0 35/2 26/2 15/1 2/0 16/0 30/2 7 43 P19
20 Kristina Guštšina 1990 6/0 30/2 22/0 14/1 23/1 28/2 17/1 7 43 T19
21 Jaak Murumaa 1992 31/0 14/1 0/2 16/0 32/2 25/2 9/0 7 38 P19
22 Juri Voblikov 1990 29/2 5/0 20/2 9/2 8/0 11/0 13/0 6 51 P19
23 Margarita Doktorova 1990 5/0 29/2 25/0 30/2 20/1 9/0 26/1 6 44 T19
24 Tatjana Pantelejeva 1989 11/0 33/2 15/0 29/2 25/2 12/0 14/0 6 43 T19
25 Andreas Jürgenson 2001 28/2 7/0 23/2 10/0 24/0 21/0 34/2 6 43 P10
26 Alissa Silm 1988 8/0 27/1 19/0 28/2 14/1 30/1 23/1 6 42 T19
27 Vjatšeslav Rumjantsev 1990 18/0 26/1 14/1 13/0 33/2 17/0 35/2 6 40 P19
28 Dagmar Seera 1994 25/0 0/2 17/0 26/0 34/2 20/0 33/2 6 34 T13
29 Juri Vinogradski 1994 22/0 23/0 33/2 24/0 30/0 32/2 31/2 6 31 P13
30 Allan Šipovski 1998 3/0 20/0 35/2 23/0 29/2 26/1 19/0 5 43 P10
31 Joel Markus Terras 2001 21/2 9/0 10/0 32/2 18/0 14/0 29/0 4 46 P10
32 Raido Sepp 1998 12/0 16/0 34/2 31/0 21/0 29/0 0/2 4 36 P10
33 Kasper Kütt 1999 10/0 24/0 29/0 0/2 27/0 35/2 28/0 4 35 P10
34 Tuuli Betlem 1995 15/0 13/0 32/0 35/2 28/0 0/2 25/0 4 33 T13
35 Elisa Polov 1997 2/0 19/0 30/0 34/0 0/2 33/0 27/0 2 37 T10
Personaalsed tööriistad
Üldandmed
Foorumid