Sulev Tuka 31. mälestusturniir

Allikas: Kabeliit

Sulev Tuka 31. mälestusturniir 28. aprill 2007

Tulemused

Sisukord

Mehed

Koht Võistleja Reiting Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punkte
1 Arno Uutma 2602 Keila vald 14:1 22:2 10:2 5:2 4:2 3:1 9:2 2:1 6:2 15
2 Vello Luht 2562 Viljandi 23:2 24:0 9:1 34:+ 12:2 4:2 3:2 1:1 7:2 14
3 Indrek Migur 2348 Keila vald 30:2 15:2 6:1 7:2 24:2 1:1 2:0 5:1 9:2 13
4 Heinar Jahu 2455 Nõmme 31:2 17:2 7:1 6:2 1:0 2:0 12:2 11:2 5:1 12
5 Algo Laidvee 2381 Tartu 11:2 34:2 24:2 1:0 9:1 6:1 26:2 3:1 4:1 12
6 Kenneth Karp 2438 Lasnamäe 25:2 19:2 3:1 4:0 16:2 5:1 10:1 23:2 1:0 11
7 Orme Kaul 2376 Rakvere 33:2 32:2 4:1 3:0 22:2 9:1 11:1 10:2 2:0 11
8 Enno Eerma 2410 Tartu vald 17:0 25:1 15:2 10:0 23:0 32:2 30:2 24:2 16:2 11
9 Ain Rool 2497 Paide 22:1 13:2 2:1 18:2 5:1 7:1 1:0 19:2 3:0 10
10 Jüri Raidväli Tartu 20:1 27:2 1:0 8:2 14:1 24:2 6:1 7:0 11:1 10
11 Konstantin Ispravnõi 2200 Tartu 5:0 12:1 21:2 14:1 30:2 16:2 7:1 4:0 10:1 10
12 Jüri Hermann 2336 Rae vald 34:0 11:1 25:2 26:2 2:0 18:2 4:0 14:1 23:2 10
13 Kaido Raidla 2205 Tartu 27:1 9:0 26:0 29:1 28:1 25:1 32:2 31:2 18:2 10
14 Jüri Lätt 2229 Tartu 1:1 18:1 34:1 11:1 10:1 15:1 16:1 12:1 17:1 9
15 Elar Pärn Holstre 21:2 3:0 8:0 19:1 20:2 14:1 23:0 22:1 24:2 9
16 Raimo Karjus 2348 Nõmme 18:1 20:1 17:2 31:2 6:0 11:0 14:1 26:2 8:0 9
17 Tarmo Tulva 2208 Lasnamäe 8:2 4:0 16:0 21:1 19:0 34:2 22:1 25:2 14:1 9
18 Martin Linder 2174 Viljandi 16:1 14:1 19:2 9:0 31:2 12:0 24:1 20:2 13:0 9
19 Urmas Visk 2261 Jõgeva 28:2 6:0 18:0 15:1 17:2 23:1 31:2 9:0 22:1 9
20 Viktor Peep 2285 Rõngu 10:1 16:1 30:0 32:1 15:0 28:2 27:2 18:0 26:2 9
21 Kaarel Koitla 2305 Pärnu 15:0 28:1 11:0 17:1 29:2 31:0 25:1 30:2 27:2 9
22 Anti Ingel 2218 Nõmme 9:1 1:0 28:2 27:2 7:0 26:0 17:1 15:1 19:1 8
23 Kalle Lokk 2221 Jõgeva 2:0 30:0 29:1 33:2 8:2 19:1 15:2 6:0 12:0 8
24 Lembit Maidla 2231 Jõgeva 29:2 2:2 5:0 30:2 3:0 10:0 18:1 8:0 15:0 7
25 Enno Allev 2215 Puka 6:0 8:1 12:0 28:1 33:1 13:1 21:1 17:0 31:2 7
26 Genadi Popman 2309 Võru 32:0 33:1 13:2 12:0 34:2 22:2 5:0 16:0 20:0 7
27 August Morozov 2385 Pärnu 13:1 10:0 33:2 22:0 32:1 30:1 20:0 29:2 21:0 7
28 Kaarel Tigane Valga 19:0 21:1 22:0 25:1 13:1 20:0 29:0 34:+ 33:2 7
29 Paul Ümar Valga 24:0 31:0 23:1 13:1 21:0 33:1 28:2 27:0 34:+ 7
30 Arvi Tamm 2149 Pärnumaa 3:0 23:2 20:2 24:0 11:0 27:1 8:0 21:0 32:1 6
31 Mihhail Lazarev 2217 Tartu 4:0 29:2 32:2 16:0 18:0 21:2 19:0 13:0 25:0 6
32 Aarne Pärn 2095 Holstre 26:2 7:0 31:0 20:1 27:1 8:0 13:0 33:1 30:1 6
33 Anton Hermann 2174 Valga 7:0 26:1 27:0 23:0 25:1 29:1 34:1 32:1 28:0 5
34 Ülev Rattasep 2118 Valga 12:2 5:0 14:1 2:- 26:0 17:0 33:1 28:- 29:- 4

Naised

NrVõistleja123456789KokkuKoht
1.Õie KroonX0100020038
2. Janne Mumme2X121221213I
3. Riina Jaanuska11X10021176-7
4. Elvia Sõber201X2122010III
5. Kadi Veski2120X122212II
6. Margit Viirma20211X21094-5
7. Linda Pensa000000X0229
8. Elle Luik2110012X076-7
9. Aili Visnapuu20120202X94-5

Poisid (noorem vanusegrupp)

NrVõistleja12345KokkuKoht
1.Priit TengX11024III
2. Aarne Pärn1X00015
3. Andreas Tulva12X025II
4. Hendrik Tamm222X28I
5. Geilo Valdmann0200X24

Poisid (vanem vanusegrupp)

NrVõistleja12345KokkuKoht
1.Eljus ŠipovskiX22217I
2. Olev Abel0X10235
3. Jaak Murumaa01X203III
4. Jaan Murumaa020X134
5. Madis Meerits1021X4II

Tüdrukud (noorem vanusegrupp)


NrVõistleja1234KokkuKoht
1.Joanna SildX2226I
2. Karmen Vagula0X022III
3. Dagmar Seera02X24II
4. Kelli Pärn000X04

Tüdrukud (vanem vanusegrupp)

NrVõistleja1234567KokkuKoht
1.Helen KopliX00211045-6
2. Kätlin Vist2X212007III
3. Anneli Djakiv20X020045-6
4. Kerli Pärn012X20054
5. Reelika Beržin1000X0017
6. Janet Tamm12222X09II
7. Kati Rannamees222222X12I
Personaalsed tööriistad
Üldandmed
Foorumid