Tallinna noorte meistrivõistlused 2007 (64)

Allikas: Kabeliit
TALLINNA 2007.AASTA NOORTE KABEMEISTRIVÕISTLUSED

15. detsember 2007

Vanem grupp
nimi reiting AI HR JJ EJ NK HM Punkte
1 Anti Ingel 2279 * 2 1 1 2 2 2 10
2 Eljus Šipovski 1864 0 * 1 2 2 2 2 9
3 Helina Rajasalu 1875 1 1 * 1 2 1 2 8
4 Janek Jaanimäe 1869 1 0 1 * 0 2 2 6
5 Erik Jaanimäe 1804 0 0 0 2 * 1 2 5
6 Norman Knjazev 1839 0 0 1 0 1 * 2 4
7 Heidi Mülla 1410 0 0 0 0 0 0 * 0
Noorem grupp

Järelmatši esikohale võitis Joanna Sild

nimi reiting MJ JS VP AJ LL AT BK JT KJ ÕA AA MP Punkte
1-2 Marek Jaanimäe 1708 * 1 2 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 21
1-2 Joanna Sild 1546 1 * 2 1 2 1 2 2 2 2 2 2 2 21
3 Veronika Pikkel 1625 0 0 * 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 20
4 Andreas Jürgenson 1620 1 1 0 * 2 2 2 0 2 2 2 2 2 18
5 Allan Šipovski 1 0 0 0 * 2 0 2 2 2 2 2 2 15
6 Leila Loit 0 1 0 0 0 * 2 2 2 2 2 2 2 15
7 Anneli Trees 1222 0 0 0 0 2 0 * 0 2 2 2 2 2 12
8 Britta Elisabeth Koorem 0 0 0 2 0 0 2 * 0 1 2 2 2 11
9 Joel Markus Terras 1579 0 0 0 0 0 0 0 2 * 0 2 2 2 8
10 Kerttu Jänes 0 0 0 0 0 0 0 1 2 * 0 2 2 7
11 Õnne-Riin Austrin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 * 1 2 5
12 Aiko-Hendri Austrin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 * 2 3
13 Margit Pottsepp 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0


JUHEND
EESMÄRK
Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2007.aastal (64-r kabes)
AEG JA KOHT
Võistlused viiakse läbi 15.detsembril 2007 Tallinna Malemajas, Vene 29
Võistluste avamine kell 11.15
Nimeline registreerimine kohapeal kell 11.00
OSAVÕTJAD

Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad.

TURNIIRI KORRALDUS
Võistlused viiakse läbi individuaalturniirina. Mängitakse koos ühel turniiril, aga arvestust peetakse eraldi vanuseklassides: kuni 10-aastased (1997 ja nooremad), kuni 13-a (1994 ja nooremad) ja kuni 19-a (1988 ja nooremad).
Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 10 minutit kummalegi võistlejale.
Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume:
a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta
b) suurem võitude arv
c) omavaheline(sed) kohtumine(sed)
d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu
AUTASUSTAMINE
Turniiride paremaid autasustatakse medalite ja diplomitega.
EELREGISTREERIMINE
Osavõtusoovist teatada e-maili teel viktoria.lehtmets@mail.ee
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik Michel Zdankevich.
Personaalsed tööriistad
Üldandmed
Foorumid