Erinevus lehekülje "Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010 - 3. etapp" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010 - 3. etapp''' 21. märts 2010 {| class=wikitable style="text-align: center;" |- !Koht !Võistleja !Reiting !Punkte !1 !2 !3 !4 !5 !6 !7 !8 …')
 
 
Rida 1: Rida 1:
'''Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010 - 3. etapp'''
+
'''Enn Rüütsalu 2010. aasta mälestusturniiri 3. etapp''' toimus [[Tallinna Malemaja]]s 21. märtsil 2010.
 
+
21. märts 2010
+
  
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 +
! Koht !! Võistleja !! Reiting !! Punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 !! 9
 
|-
 
|-
!Koht
+
|1. ||[[Uno Plakk]]      ||2417||'''16''' ||16:2||12:2|| 4:1|| 3:2|| 2:1|| 9:2|| 5:2|| 7:2|| 8:2
!Võistleja
+
!Reiting
+
!Punkte
+
!1
+
!2
+
!3
+
!4
+
!5
+
!6
+
!7
+
!8
+
!9
+
 
|-
 
|-
|1 ||[[Uno Plakk]]             ||2417||'''16''' ||16:2||12:2|| 4:1|| 3:2|| 2:1|| 9:2|| 5:2|| 7:2|| 8:2
+
|2. ||[[Algo Laidvee]]   ||2404||'''14''' ||21:2|| 7:1|| 8:2||11:2|| 1:1|| 5:2|| 3:2|| 4:1|| 9:1
 
|-
 
|-
|2 ||[[Algo Laidvee]]           ||2404||'''14''' ||21:2|| 7:1|| 8:2||11:2|| 1:1|| 5:2|| 3:2|| 4:1|| 9:1
+
|3. ||[[Orme Kaul]]     ||2335||'''13''' ||17:2|| 6:1|| 7:2|| 1:0||10:2||11:2|| 2:0|| 5:2|| 4:2
 
|-
 
|-
|3 ||[[Orme Kaul]]             ||2335||'''13''' ||17:2|| 6:1|| 7:2|| 1:0||10:2||11:2|| 2:0|| 5:2|| 4:2
+
|4. ||[[Arvo Koppel]]   ||2333||'''11''' ||15:2||10:2|| 1:1|| 5:0|| 7:1|| 8:2||18:2|| 2:1|| 3:0
 
|-
 
|-
|4 ||[[Arvo Koppel]]           ||2333||'''11''' ||15:2||10:2|| 1:1|| 5:0|| 7:1|| 8:2||18:2|| 2:1|| 3:0
+
|5. ||[[Maldon Haljas]] ||2370||'''11''' ||18:1|| 9:2||22:2|| 4:2||16:2|| 2:0|| 1:0|| 3:0||14:2
 
|-
 
|-
|5 ||[[Maldon Haljas]]         ||2370||'''11''' ||18:1|| 9:2||22:2|| 4:2||16:2|| 2:0|| 1:0|| 3:0||14:2
+
|6. ||[[Tarmo Tulva]]   ||2256||'''11''' ||25:2|| 3:1||11:0||21:2|| 8:0||16:2||10:0||18:2|| 7:2
 
|-
 
|-
|6 ||[[Tarmo Tulva]]           ||2256||'''11''' ||25:2|| 3:1||11:0||21:2|| 8:0||16:2||10:0||18:2|| 7:2
+
|7. ||[[Raimo Karjus]]   ||2288||'''10''' ||19:2|| 2:1|| 3:0||18:2|| 4:1||13:2||12:2|| 1:0|| 6:0
 
|-
 
|-
|7 ||[[Raimo Karjus]]           ||2288||'''10''' ||19:2|| 2:1|| 3:0||18:2|| 4:1||13:2||12:2|| 1:0|| 6:0
+
|8. ||[[Kaari Vainonen]] ||2334||'''10''' ||14:2||13:2|| 2:0||16:0|| 6:2|| 4:0||20:2||10:2|| 1:0
 
|-
 
|-
|8 ||[[Kaari Vainonen]]         ||2334||'''10''' ||14:2||13:2|| 2:0||16:0|| 6:2|| 4:0||20:2||10:2|| 1:0
+
|9. ||[[Villem Lüüs]]   ||2503||'''10''' ||10:0|| 5:0||19:2||14:2||17:2|| 1:0||16:2||13:1|| 2:1
 
|-
 
|-
|9 ||[[Villem Lüüs]]           ||2503||'''10''' ||10:0|| 5:0||19:2||14:2||17:2|| 1:0||16:2||13:1|| 2:1
+
|10.||[[Sergei Tšistjakov]]||2246||'''10'''||9:2|| 4:0||14:2||13:2|| 3:0||12:0|| 6:2|| 8:0||19:2
 
|-
 
|-
|10||[[Sergei Tšistjakov]]     ||2246||'''10''' || 9:2|| 4:0||14:2||13:2|| 3:0||12:0|| 6:2|| 8:0||19:2
+
|11.||[[Vello Velbaum]] ||2324||'''10''' ||20:2||22:1|| 6:2|| 2:0||12:1|| 3:0||14:0||23:2||17:2
 
|-
 
|-
|11||[[Vello Velbaum]]         ||2324||'''10''' ||20:2||22:1|| 6:2|| 2:0||12:1|| 3:0||14:0||23:2||17:2
+
|12.||[[Nikolai Ismailov]]||2314||'''10'''||24:2|| 1:0||21:1||22:2||11:1||10:2|| 7:0||14:1||13:1
 
|-
 
|-
|12||[[Nikolai Ismailov]]       ||2314||'''10''' ||24:2|| 1:0||21:1||22:2||11:1||10:2|| 7:0||14:1||13:1
+
|13.||[[Kuido Õismaa]]   ||2246||'''10''' || 0:2|| 8:0||17:2||10:0||15:2|| 7:0||19:2|| 9:1||12:1
 
|-
 
|-
|13||[[Kuido Õismaa]]           ||2246||'''10''' ||26:2|| 8:0||17:2||10:0||15:2|| 7:0||19:2|| 9:1||12:1
+
|14.||[[Viktor Pjahhov]] ||2119||'''9''' || 8:0|| 0:2||10:0|| 9:0||25:2||17:2||11:2||12:1|| 5:0
 
|-
 
|-
|14||[[Viktor Pjahhov]]         ||2119||'''9''' || 8:0||26:2||10:0|| 9:0||25:2||17:2||11:2||12:1|| 5:0
+
|15.||[[Nikolai Jegorov]] ||2117||'''9''' || 4:0||25:2||18:0||23:1||13:0||24:2||17:0|| 0:2||21:2
 
|-
 
|-
|15||[[Nikolai Jegorov]]       ||2117||'''9''' || 4:0||25:2||18:0||23:1||13:0||24:2||17:0||26:2||21:2
+
|16.||[[Vassili Patskun]] ||2225||'''8''' || 1:0||24:2||23:2|| 8:2|| 5:0|| 6:0|| 9:0||21:1||18:1
 
|-
 
|-
|16||[[Vassili Patskun]]       ||2225||'''8''' || 1:0||24:2||23:2|| 8:2|| 5:0|| 6:0|| 9:0||21:1||18:1
+
|17.||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2129||'''8'''||3:0||19:2||13:0||20:2|| 9:0||14:0||15:2||24:2||11:0
 
|-
 
|-
|17||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2129||'''8''' || 3:0||19:2||13:0||20:2|| 9:0||14:0||15:2||24:2||11:0
+
|18.||[[Hillar Ploompuu]] ||2149||'''8''' || 5:1||23:0||15:2|| 7:0||22:2||21:2|| 4:0|| 6:0||16:1
 
|-
 
|-
|18||[[Hillar Ploompuu]]       ||2149||'''8''' || 5:1||23:0||15:2|| 7:0||22:2||21:2|| 4:0|| 6:0||16:1
+
|19.||[[Olev Purte]]     ||1926||'''8''' || 7:0||17:0|| 9:0||25:2|| 0:2||23:2||13:0||20:2||10:0
 
|-
 
|-
|19||[[Olev Purte]]             ||1926||'''8''' || 7:0||17:0|| 9:0||25:2||26:2||23:2||13:0||20:2||10:0
+
|20.||[[Endel Niineväli]] ||2098||'''8''' ||11:0||21:0|| 0:2||17:0||24:2||22:2|| 8:0||19:0||25:2
 
|-
 
|-
|20||[[Endel Niineväli]]       ||2098||'''8''' ||11:0||21:0||26:2||17:0||24:2||22:2|| 8:0||19:0||25:2
+
|21.||[[Urmas Paluoja]]   ||2173||'''7''' || 2:0||20:2||12:1|| 6:0||23:1||18:0||25:2||16:1||15:0
 
|-
 
|-
|21||[[Urmas Paluoja]]         ||2173||'''7''' || 2:0||20:2||12:1|| 6:0||23:1||18:0||25:2||16:1||15:0
+
|22.||[[Andreas Tulva]]   ||1790||'''7''' ||23:2||11:1|| 5:0||12:0||18:0||20:0||24:0||25:2|| 0:2
 
|-
 
|-
|22||[[Andreas Tulva]]         ||1790||'''7''' ||23:2||11:1|| 5:0||12:0||18:0||20:0||24:0||25:2||26:2
+
|23.||[[Taivo Rist]]     ||2273||'''7''' ||22:0||18:2||16:0||15:1||21:1||19:0|| 0:2||11:0||24:1
 
|-
 
|-
|23||[[Taivo Rist]]             ||2273||'''7''' ||22:0||18:2||16:0||15:1||21:1||19:0||26:2||11:0||24:1
+
|24.||[[Ants Pent]]       ||2044||'''5''' ||12:0||16:0||25:0|| 0:2||20:0||15:0||22:2||17:0||23:1
 
|-
 
|-
|24||[[Ants Pent]]              ||2044||'''5'''  ||12:0||16:0||25:0||26:2||20:0||15:0||22:2||17:0||23:1
+
|25.||[[Lembit Ramjalg]] ||    ||'''4''' || 6:0||15:0||24:2||19:0||14:0|| 0:2||21:0||22:0||20:0
|-
+
|25||[[Lembit Ramjalg]]         ||    ||'''4''' || 6:0||15:0||24:2||19:0||14:0||26:2||21:0||22:0||20:0
+
|-
+
|26||Vaba                      ||    ||  0    ||13:0||14:0||20:0||24:0||19:0||25:0||23:0||15:0||22:0
+
 
|}
 
|}
  
 
Kohtunik: [[Aare Võsu]]
 
Kohtunik: [[Aare Võsu]]
 +
 
{{Rüütsalu2010}}
 
{{Rüütsalu2010}}
 +
 
[[Kategooria:Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010]]
 
[[Kategooria:Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010]]

Viimane redaktsioon: 6. detsember 2010, kell 14:05

Enn Rüütsalu 2010. aasta mälestusturniiri 3. etapp toimus Tallinna Malemajas 21. märtsil 2010.

Koht Võistleja Reiting Punkte 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Uno Plakk 2417 16 16:2 12:2 4:1 3:2 2:1 9:2 5:2 7:2 8:2
2. Algo Laidvee 2404 14 21:2 7:1 8:2 11:2 1:1 5:2 3:2 4:1 9:1
3. Orme Kaul 2335 13 17:2 6:1 7:2 1:0 10:2 11:2 2:0 5:2 4:2
4. Arvo Koppel 2333 11 15:2 10:2 1:1 5:0 7:1 8:2 18:2 2:1 3:0
5. Maldon Haljas 2370 11 18:1 9:2 22:2 4:2 16:2 2:0 1:0 3:0 14:2
6. Tarmo Tulva 2256 11 25:2 3:1 11:0 21:2 8:0 16:2 10:0 18:2 7:2
7. Raimo Karjus 2288 10 19:2 2:1 3:0 18:2 4:1 13:2 12:2 1:0 6:0
8. Kaari Vainonen 2334 10 14:2 13:2 2:0 16:0 6:2 4:0 20:2 10:2 1:0
9. Villem Lüüs 2503 10 10:0 5:0 19:2 14:2 17:2 1:0 16:2 13:1 2:1
10. Sergei Tšistjakov 2246 10 9:2 4:0 14:2 13:2 3:0 12:0 6:2 8:0 19:2
11. Vello Velbaum 2324 10 20:2 22:1 6:2 2:0 12:1 3:0 14:0 23:2 17:2
12. Nikolai Ismailov 2314 10 24:2 1:0 21:1 22:2 11:1 10:2 7:0 14:1 13:1
13. Kuido Õismaa 2246 10 0:2 8:0 17:2 10:0 15:2 7:0 19:2 9:1 12:1
14. Viktor Pjahhov 2119 9 8:0 0:2 10:0 9:0 25:2 17:2 11:2 12:1 5:0
15. Nikolai Jegorov 2117 9 4:0 25:2 18:0 23:1 13:0 24:2 17:0 0:2 21:2
16. Vassili Patskun 2225 8 1:0 24:2 23:2 8:2 5:0 6:0 9:0 21:1 18:1
17. Mihkel-Kalju Tammeveski 2129 8 3:0 19:2 13:0 20:2 9:0 14:0 15:2 24:2 11:0
18. Hillar Ploompuu 2149 8 5:1 23:0 15:2 7:0 22:2 21:2 4:0 6:0 16:1
19. Olev Purte 1926 8 7:0 17:0 9:0 25:2 0:2 23:2 13:0 20:2 10:0
20. Endel Niineväli 2098 8 11:0 21:0 0:2 17:0 24:2 22:2 8:0 19:0 25:2
21. Urmas Paluoja 2173 7 2:0 20:2 12:1 6:0 23:1 18:0 25:2 16:1 15:0
22. Andreas Tulva 1790 7 23:2 11:1 5:0 12:0 18:0 20:0 24:0 25:2 0:2
23. Taivo Rist 2273 7 22:0 18:2 16:0 15:1 21:1 19:0 0:2 11:0 24:1
24. Ants Pent 2044 5 12:0 16:0 25:0 0:2 20:0 15:0 22:2 17:0 23:1
25. Lembit Ramjalg 4 6:0 15:0 24:2 19:0 14:0 0:2 21:0 22:0 20:0

Kohtunik: Aare Võsu


Enn Rüütsalu mälestusturniir 2010 – Üldarvestus
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp
Personaalsed tööriistad
Üldandmed
Foorumid