Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - B19

Allikas: Kabeliit

Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 noormeeste (B19) välkturniir


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Sisukord

A-alagrupp

Koht  Võistleja        Riik         1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  + = -  Pt
-------------------------------------------------------------------
 1. Kirill Tšulkov     Venemaa      • 0 1 2 2 2 2 2 2 2  7-1-1  15
 2. Raido Värik        Eesti        2 • 1 0 2 1 2 2 2 2  6-2-1  14
 3. Pim Meurs          Holland      1 1 • 1 2 2 1 2 2 2  5-4-0  14
 4. Elšan Zeinalov     Aserbaidžaan 0 2 1 • 1 1 2 1 2 2  4-4-1  12
 5. Damian Reszka      Poola        0 0 0 1 • 0 2 2 2 2  4-1-4   9
 6. Raitis Ozols       Läti         0 1 0 1 2 • 0 2 1 2  3-3-3   9
 7. Roberto Di Giacomo Itaalia      0 0 1 0 0 2 • 1 1 2  2-3-4   7
 8. Mārtiņš Salms      Läti         0 0 0 1 0 0 1 • 2 1  1-3-5   5
 9. Maciej Lisiecki    Poola        0 0 0 0 0 1 1 0 • 2  1-2-6   4
10. Mantas Janavičius  Leedu        0 0 0 0 0 0 0 1 0 •  0-1-8   1

B-alagrupp

Koht Võistleja              Riik       1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  + = -  Pt 
----------------------------------------------------------------------
 1. Igor Mihhaltšenko       Valgevene  • 2 0 2 2 2 2 2 2 2  8-0-1  16 
 2. German Strutškov        Venemaa    0 • 2 1 2 2 2 2 2 2  7-1-1  15  
 3. Sergei Ivanov           Venemaa    2 0 • 0 1 1 2 2 2 2  5-2-2  12 
 4. Łukasz Kozobudski       Poola      0 1 2 • 0 2 2 2 0 2  5-1-3  11 
 5. Klaas-Hendrik Leijenaar Holland    0 0 1 2 • 1 2 1 2 2  4-3-2  11 
 6. Daniel Merkus           Holland    0 0 1 0 1 • 1 2 2 2  3-3-3   9 
 7. Roland Eglītis          Läti       0 0 0 0 0 1 • 2 2 0  2-1-6   5 
 8. Tadas Varpučinkas       Leedu      0 0 0 0 1 0 0 • 2 2  2-1-6   5 
 9. Daniele Macali          Itaalia    0 0 0 2 0 0 0 0 • 2  2-0-7   4 
10. Giancarlo Nicolò        Itaalia    0 0 0 0 0 0 2 0 0 •  1-0-8   2 

A-finaal

Koht Võistleja        1 2 3 4 5 6 7 8     + = -   Pt 
-----------------------------------------------------
1. Igor Mihhaltšenko  • 1 2 1 2 2 2 0     4-2-1   10 
2. Raido Värik        1 • 1 1 0 2 2 2     3-3-1    9 
3. German Strutškov   0 1 • 1 2 1 2 2     3-3-1    9 
4. Pim Meurs          1 1 1 • 1 2 1 2     2-5-0    9 
5. Elšan Zeinalov     0 2 0 1 • 2 0 0     2-1-4    5 
6. Łukasz Kozobudski  0 0 1 0 0 • 2 2     2-1-4    5 
7. Kirill Tšulkov     0 0 0 1 2 0 • 2     2-1-4    5 
8. Sergei Ivanov      2 0 0 0 2 0 0 •     2-0-5    4 

B-finaal

Koht Võistleja                        9 0 1 2 3 4 5 6  + = -  Pt
-----------------------------------------------------------------
  9. Klaas-Hendrik Leijenaar          • 2 2 2 1 2 1 2  5-2-0  12
 10. Damian Reszka                    0 • 2 0 2 1 2 2  4-1-2   9
 11. Roberto Di Giacomo               0 0 • 2 2 2 2 1  4-1-2   9
 12. Raitis Ozols                     0 2 0 • 0 2 2 2  4-0-3   8
 13. Daniel Merkus                    1 0 0 2 • 1 2 2  3-2-2   8
 14. Roland Eglītis                   0 1 0 0 1 • 1 1  0-4-3   4
 15. Tadas Varpučinkas                1 0 0 0 0 1 • 1  0-3-4   3
 16. Mārtiņš Salms                    0 0 1 0 0 1 1 •  0-3-4   3
Personaalsed tööriistad
Üldandmed
Foorumid